jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

What are 3 subatomic particles of an atom?
How do you find the height of a trapezoid
What is an example of velocity? 6 miles per hour 6 miles per hour north 6 miles per second 6 miles per second per second north
What is Penelope's web?
A police car drives 100 miles in 75 minutes. What is its average speed in miles per hour?
How would someone identify an above ground fault on a geologic map?
How do I solve this system
Write an explanation for how to perform some kind of physical activity, such as riding a bike or playing sport
Maintaining good contact in a relationship is also known as the _______ of a relationship.
How many times does 15 go into 128