mohammedh20
mohammedh20 mohammedh20
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

This is my question, if you can solve this in under 2 minutes you are skilled!

This is my question if you can solve this in under 2 minutes you are skilled class=

Respuesta :

ta50346
ta50346 ta50346
  • 04-03-2021

Answer:

they both ate the same amount

Step-by-step explanation:

tito

1/4+3/8+1/2= 1 1/8

luis

5/8 + 1/2= 1 1/8

Answer Link

Otras preguntas

PLS HELP ME ON THIS QUESTION I WILL MARK YOU AS BRAINLIEST IF YOU KNOW THE ANSWER PLS GIVE ME A STEP BY STEP EXPLANATION!! The students in Shawn's class got to
PLEASE HELP ASAP THANK YOU!!! LOVE U The fish population is decreasing at a rate of 3% per year. In 2002 there were about 1200 fish. Find the fish population in
PLEASE HELP URGENT!! What is the SI system? What are its benefits?
Determine x&y(2+i) (x+yi) = -7+3i​
A person can run 3 miles per minute. (Convert to miles per hour to decide.) O True O False
State one reason why soil organisms need air
A 10 oz bottle of shampoo cost $2.40 and a 12oz bottle cost $2.64 find the unit rate for each which bottle has the lower unit cost
find the measure of c
Can someone help me with 1-5 and create problems for 6-10
Be Precise What is the difference between a terminating decimal and a repeating decimal?