jackhrwd
jackhrwd jackhrwd
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

(I’ll give points + brainalist for the correct answer)

Ill give points brainalist for the correct answer class=

Respuesta :

amberbice
amberbice amberbice
  • 04-05-2021

Answer:

A) $0.04 per pound

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

i need a lot of help on this please!!!
1. Ang kasanayan atsaliksikin.ang susi sa pagtuklas at pagsagot sa paksang nais pag-aralan oA. Pagsunod sa wastong orasB. Pagsunod sa interes na sasaliksikinC.
How to camp kids can’t you swimming art or music 40 kids to swimming 16 shoes art and 24 choose music what is the ratio of kids who choose music to kids who cho
Anyone (cool, funny, middle school) wanna start a conversation?
Present at least one paragraph describing your experience will the illusions lab. What are your thoughts about the experience? Which illusion was your favorite?
B. The mass of the sugar and water is greater than the mass of the sugal C. The mass of the sugar solution is greater than the mass of the sugar and water. D. W
Everything come back around full circle Why do lies sound pleasant but the truth hurtful?
Samuel earns $5 per hour plus 65% commission on all his sales. If y represents his sales for one day, which expression represents Samuel’s total earnings for a
What is the inequality? Will give brainliest.
I need a mental health supporter/ body gaurd on brainly