Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Your religious identity is only important for you within your family and does not matter in the public sphere.
Which of the following has faces that are pentagons?A. HexahedronB. OctahedronC. IcosahedronD. Dodecahedron
The term used when an organism is studied in its natural environment is
Jay belsky believes that a major source of family stress is that society does not
How many neutrons does element X have if its atomic number is 31 and its mass number is 90?
Write a compound inequality that the graph could represent.
Each unit on the map represents 5 miles. What is the actual distance from Oceanfront to Seaside? Question 3 options: about 10 miles about 40 miles about 50 mile
who invented the theory of relativity
Both Ghandhi and king set which type of mood in their introduction
The number of students in the book club is increasing at a rate of 15% per year. In 2010 there were 9 students in the book club. Find the number of students exp