ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

The areas of two circles are 36(pi) and 64(pi). What is hte ratio of the diameters? of the circumferences?
When 70,000 is written as 7.0 10^{n} what is the value of n ? Can you please explain with some details?
how much sperm does it take to make a baby?
What is twenty percent off 600 hundred pounds
2/5+4/7 estimate: decide if each addend is closer to 0 or closer to 1. then estimate the sum or difference. this is a fraction question.
Rmshot bought a 3.5oz chocolate bar.within 15minutes he had eaten 0.6 of the bar. How many ounces did he eat?
reduce 15 1/4 +1 1/2 +3/20 to lowest term.
What is a sound wave?
What does el muslo mean?
If 3x – 10 = 17, what is the value of 6x + 20 ?