criswell91
criswell91 criswell91
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

28 grams in an ounce so if each gram costed 20$ how much money would you make?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 06-03-2017
the answer is 560. So I hope this helps you.
Answer Link

Otras preguntas

Explain how DNA samples made it possible to identify victims found at Creompaz.
3. What sorts of labor systems were used in the Restoration colonies?
plz plz plz help me with me
help math..................​
How did both townspeople and monarchs benefit from their mutual support? 1. Townspeople achieved better business conditions, while monarchs widened their 1. sup
Which of the following items were NOT taxed under the Townshend Acts? glass O lead All of these items were taxed by the Townshend Acts Tea
Which is not a binomial in the following expressions? * options: (a) 8m - 9m +3mn - 15m + 100mn (b) 3y - 8yz - 25y -100y (c) 4ab - 8ab +9cd (d) -5xy - yx + 6xy
Why should you learn about Hurricane Ida? Explain in 2-3 sentences and why it is important for society (need this quickly)
A wheel of mass 4kg is pulled up a plane inclined at 30° to the horizontal by a force of 45N applied to the axle and parallel to the plane. If the wheel has a r
You work for an auto manufacturer and distributor. How could you use information systems to achieve greater customer intimacy or operational excellence? Discuss