ajayrose
ajayrose ajayrose
  • 01-02-2018
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP . as soon as possible

PLEASE HELP as soon as possible class=

Respuesta :

Zoey04 Zoey04
  • 01-02-2018
I'd say answer choices A and D.
Answer Link

Otras preguntas

At the store, a bag of `4` avocados costs `\$2`. How much does each avocado cost?
Debbie cooked 25 cupcakes. Ann cooked three times as many as Sasha
A. During this pandemic, we need to know how to reuse, reduce, andrecycle tings.Write what these words mean:Reuse: _____________________________________________
An infant drinks about 40 ounces of milk per day. About how many quarts of milk does the baby drink in 4 weeks?
Zeke is redoing the floor in his kitchen.the floor has a width of 7 feet and an area of 98 square feet. What is the length of Zeke’s kitchen floor
Why did the U.S. national government struggle to enforce new laws under the Articles of Confederation? A. The articles required all states to agree on how to en
An item is regularly priced at $25. Kaitlin bought it on sale for 20% off the regular price. How much did Kaitlin pay?
y = 5 + 6x y = 6x + 5 Dose it have no solution, one solution, or infinitely many solution?
6. Plants release water into the atmosphere through a process called O infiltration O precipitation O transpiration O evaporation
Can anyone help me ASAP!